e-mail: albatros-pt@pnet.pl
 tel.(94) 35-42-800
 tel.kom. 608 50 67 53

- apartamenty przy kołobrzeskiej latarni morskiej
- ośrodek wczasowy "Światowid" w Dźwirzynie

Warunki uczestnictwa:

 1. Prawo do zamieszkania w miejscu pobytu wczasowego mają osoby posiadające skierowanie zgodnie z potwierdzeniem rezerwacji. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 10.00 w dniu przyjazdu, a kończy się o godz. 11.00 w dniu wyjazdu.
   
 2. Osoby przybywające do mieszkań wakacyjnych zobowiązane są dokonać formalności meldunkowych i opłacić obowiązkowo opłatę uzdrowiskową (klimatyczną): 4,00zł dziennie od osoby (dzieci do lat 7 płacą 2,00zł dziennie). Pobyt większej ilości osób wymaga indywidualnych ustaleń z PT „Albatros”. Zwierzęta nie są akceptowane.
   
 3. Apartamenty nie są wyposażone w ręczniki, telefony, środki czystości. Pościel na wyposażeniu.
   
 4. Klienci wykupujący skierowania nie są objęci ubezpieczeniem.
   
 5. Uczestnicy odpowiadają wobec PT „Albatros” za wszelkie szkody powstałe z ich winy lub winy ich dzieci.
   
 6. Termin anulacji dla klienta: bez kosztów na 30 dni przed rozpoczęciem pobytu, po tym terminie wysokość kosztów należy uzgodnić z organizatorem pobytu.
   
 7. Wszelkie uwagi na temat standardu i jakości świadczonych usług należy zgłaszać w biurze "PT Albatros" podczas trwania pobytu.
   
 8. W przypadku skrócenia pobytu w trakcie trwania pobytu należność za niewykorzystane doby nie będzie zwracana.
   
 9. Wpłaty - zaliczka w wysokości 30 % ceny skierowania winna być uregulowana przy zakupie usługi. Wpłatę pozostałej należności określa punkt 7 na pierwszej stronie umowy. W przypadku rezerwacji na krócej niż 30 dni przed rozpoczęciem turnusu obowiązuje całość wpłaty.
   
 10. W sprawach nie uregulowanych niniejszymi Warunkami mają zastosowanie przepisy Ustawy z dnia 29.08.1997r (z późniejszymi zmianami) o usługach turystycznych oraz aktów wykonawczych do ustawy.
   
 11. W razie jakichkolwiek życzeń dotyczących wystawienia rachunku/faktury prosimy o zawiadomienie naszego biura w momencie dokonania zaliczkowej wpłaty za zakupioną usługę.
   
 12. Mamy dostęp do informacji zapisanych za pomocą cookies. Robimy to w celach statystycznych oraz aby dostosować wygląd strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą to też stosować usługodawcy, których mechanizmy sieciowe wykorzystujemy na naszych stronach, np. dostawcy aplikacji multimedialnych. Uważam, że pozostając dalej na stronie, wyrażasz na to zgodę. Jeżeli nie chcesz, aby pliki cookie zapisywały się w pamięci twojego urządzenia, zmień ustawienia przeglądarki internetowej lub urządzenia, z którego korzystasz.
   
 13.  Informujemy że zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. z 2014r. poz. 1182 z późniejszymi zmianami) administratorem Pani / Pana danych jest Przedsiębiorstwo Turystyczne “Albatros” Tomasz Łoboda, z siedzibą ul. Morska 7A/IV, 78-100 Kołobrzeg. Dane zbierane są w celu realizacji usługi noclegowej (wynajmu pokoi / kwatery / apartamentu )* . Przysługuje Pani / Panu prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz usuwania.


Copyright © 2003-2017 Przedsiębiorstwo Turystyczne "ALBATROS" Krystyna i Tomasz Łoboda,
78-100 Kołobrzeg ul. Morska 7A tel.(94) 35-42-800, tel.fax (94) 35-226-01 tel.kom. 608 50 67 53

Warunki uczestnictwa